20 czerwca 2014

23# Somebody to you

Witajcie. Koniec roku już tak blisko, czuć smak wakacji, a nauczyciele w mojej szkole postanowili nas pytać i to z prawie każdego przedmiotu. Dodatkowo blogger postanowił pobawić się ze mną w "kotka i myszkę", nie współpracując oraz usuwając moje posty z drugiego bloga. Nie przedłużając czas na część graficzną.


Na moje oko Selena jest jest trochę za jasna, ale szablon był wykonany na zamówienie mojej koleżanki, która prosiła o taką wersję kolorystyczną.Ogólnie mi się podoba.Nagłówek skończony przed dwoma minutkami. Zrobiłam kilka wersji kolorystycznych, ale ta moim zdaniem była najładniejsza.Z efektu jestem zadowolona.

To na dzisiaj wszystko.
Pozdrawiam.
2 komentarze:

 1. Hohoho, co ja paczę :p I szablon, i nagłówek są według mnie bardzo dobre. Do nagłówka mogę się przyczepić, że modelka jest trochę źle wytarta w niektórych miejscach (np. prawe ramię), ale oprócz tego: cud, miód i orzeszki!
  Jeśli chodzi o szablon, przeniosłabym nagłówek i strony trochę bliżej postu. Wytarcie postaci na nagłówku też nie jest idealne, ale aż tak bardzo to nie przeszkadza.
  Co jeszcze mogę powiedzieć? Oby tak dalej! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy szablon był raczej o wiele lepszy od nagłówka, ale za bardzo mnie nie urzekł. Tło nie pasuje do niego, a nagłówek w tym szablonie radziłabym Ci przenieść bliżej.
  Nagłówek jest źle zrobiony, wytarcie jest po prostu złe.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy