31 maja 2014

17# Bądź silny.

Hey. Jak samopoczucie? U mnie wreszcie całkiem ładna pogoda. Choć jutro też ma padać :/. Ach. Odlicza ktoś dni do wakacji? Ja zaczęłam. Muszę jeszcze poprawić ze dwa przedmioty i wreszcie upragniony spokój ^^.

 
Tak, wiem. Ten napis to jakiś koszmar :/. Podoba mi się tylko układ, reszta leży.

 Chyba nie najgorszy. Nawet mi się podoba.

Nie wiem kiedy jeszcze coś dodam, bo muszę uczyć się do popraw. Ale postaram się jak najszybciej ;D.
xoxo

6 komentarzy:

 1. Wakacje? Ja już je czuję. Ten tydzień w ogóle nie chodziłam do szkoły, bo katar, ale w poniedziałek muszę iść a tak się nie chce~ Ucz się do popraw, ucz, bo szablony nie uciekną, a zostawać w tej samej klasie nie warto ;/
  Widzę, że podglądy są dłuższe, więc się cieszę :D
  Napis na pierwszym byłby nawet w porządku, ale trochę za bardzo przechyliłaś to "zmartwychwstać". Ale sam napis ujdzie, czego nie mogę powiedzieć o reszcie nagłówka. Powinnaś dodać jakąś koloryzację, żeby różowy i żółty z góry połączył się jakoś z granatowym. No i wciąż słabe przejście do tła. CSS jest w porządku, tylko użyłabym tego granatowego, którego jest sporo na nagłówku - chociażby zmienić kolor tytułu postu i gadżetów. I jeszcze jedna rzecz, która bardzo mi się nie podoba - tło pod postem nachodzi na modelkę i na napis, więc cały post powinnaś przesunąć trochę w prawo i w dół.
  Drugi... Nagłówek jest bardzo dobry, nie powstydziłabym się go. Oczywiście, gdyby nie byłoby napisu ;/ Może spróbuj zrobić jeden nagłówek bez napisu, tak na próbę? I teraz zobaczyłam, że modelka w środku ma prześwitujące nogi xp Czegoś takiego powinnaś unikać. Ale tutaj zmieniłabym układ. Pod nagłówkiem, skoro zrobiłaś układ zamknięty, powstało Ci mnóstwo wolnego miejsca, które powinnaś zagospodarować. Najprościej jest to zrobić, przenosząc boczną kolumnę obok postu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najchętniej zostałabym w domku i przeczekała jeszcze ten 2o dni (chyba xD). Pierwszy mi też całkowicie mi się nie podoba :/.

   Usuń
 2. Problem z napisami jest w obydwu szablonach, ale za są ładne nagłówki. W tym drugim ta kolumna niepotrzebnie jest tak bardzo przesunięta do prawej.
  Też sie muszę uczyć do popraw, ciężkie mamy życie :c

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, te napisy :c. Cieszę się, że nagłówki Ci się podobają :D.

   Usuń

Obserwatorzy